راهنمای ثبت سفارش از گیس بانو

در این بخش به راهنمای ثبت سفارش و رویه ارسال محصولات به خریداران توسط فروشگاه اینترنتی گیس بانو میپردازیم و در پایان به پرسش های متداولی که ممکن است برای شما عزیزان پیش بیاید، پاسخ می دهیم.

ضمانت اصالت کالا

گیس بانو واردکننده مستقیم بیش از هزاران محصول آرایشی و بهداشتی از برند های مطرح دنیا است و بعضی از این کالا ها را به طور مستقیم از تولیدکننده یا نماینده رسمی برند دریافت و عرضه می نماید. بدین ترتیب اصالت کالا و تاریخ انقضای درست محصول توسط گیس بانو تضمین می شود.

ضمانت تاریخ انقضا

محصولات آرایشی و بهداشتی ایرانی موجود در گیس بانو بالای ۷ ماه تاریخ و کالاهای خارجی بالای ۵ ماه تاریخ انقضا دارند و در صورتی که تاریخ انقضا کالایی کمتر باشد در صفحه آن محصول اعلام می شود.

ضمانت دریافت کالای سالم

در صورتی که کالای ارسال شده در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکل داشته باشد تا ۵ روز پس از تحویل امکان مرجوعی دارد و پس از بررسی، آن محصول آرایشی و بهداشتی به صورت کامل حذف می شود. پس خریداران اینگونه لوازم، لازم است حداکثر تا ۵ روز پس از دریافت بسته با امور مشتریان گیس بانو تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهند.

شرایط و هزینه بازگشت کالا به صورت رایگان

به دلیل قوانین وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی کشور، امکان انصراف از خرید و بازگشت محصول به دلیل سلیقه ای وجود ندارد اما اگر اجناس ارسال شده، اشتباه یا دارای نقص از سوی فروشگاه باشد یا مغایرتی در مشخصات آن محصول در صفحه خرید باشد، امکان بازگشت کالا به صورت رایگان وجود دارد. بنابراین لازم است مشتریان عزیز در هنگام خرید هر محصولی به صورت کامل قسمت مشخصات کالا را، با دقت مطالعه و بعد اقدام به خرید نمایند.

تضمین تطابق کالا

برای هر یک از کالاها، در سایت گیس بانو مشخصاتی از قبیل اسم، برند،عکس و… عنوان شده است. و ما ضمانت می کنیم که محصولی که برای خریداران محصول ارسال می شود، دقیقا همان کالایی است که در سایت انتخاب کرده اید و در صورت مغایرت کالا با هزینه فروشنده برگشت و در اولین فرصت بازگردانده خواهد شد.

نحوه ارسال و تحویل

ارسال کالا برای مشهد، تهران با پیک و پست انجام می شود. بنابراین مشتریان می توانند در حساب کاربری خود، گزینه ارسال با پیک (ویژه تهران) و ارسال به وسیله پست را جهت تحویل بسته خود در مشهد و تهران را انتخاب کنند.

ارسال رایگان

خرید های بالای ۳ میلیون تومان شامل ارسال رایگان می باشند. پس لازم به ذکر است در صورتی که مشتری بتواند مبلغ خرید خود را به ۳ میلیون تومان و بالاتر برساند هزینه ارسال از سوی فروشگاه اینترنتی گیس بانو به صورت هدیه به آن ها داده خواهد شد.

مدت ارسال و تحویل بسته

شهرستان ها: بعد از ثبت سفارش بسته ظرف حداکثر ۱ روز کاری آن محصول آرایشی و بهداشتی، بسته بندی  و تحویل پست خواهد شد و در مدت زمان حداکثر ۴ یا ۵ روز بسته با آرم فروشگاه گیس بانو به دست خریدار خواهد رسید.

نکته مهم: هرچقدر فاصله مقصد گیرنده بسته به تهران کمتر باشد مدت زمان تحویل بسته زودتر خواهد بود و هرچقدر فاصله بیشتر باشد زمان بیشتر خواهد شد و حداکثر ۵ روز به دست گیرنده خواهد رسید.

تهران: بعد از ثبت سفارش (اگر قبل از ساعت ۱۲ ظهر باشد) بسته در همان روز تحویل خواهد شد در غیر این صورت ارسال بسته به فردای آن روز موکول می شود.

و اگر ارسال با پیک انتخاب شده باشد ۲ تا ۴ ساعت و اگر پست باشد ۱ تا ۲ روز کاری زمان خواهد برد.

نحوه اطلاع از کد پیگیری

اگر بسته توسط پست ارسال شده باشد، بعد از تحویل بسته به پست کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد و از طریق آن می توانید بسته بهداشتی و آرایشی خود را پیگیری نمایید و از وضعیت پستی سفارش خود مطلع شوید.

لازم به ذکر است کد رهگیری در حساب کاربری شما در سایت هم قابل مشاهده است.

حذف و اضافه کردن کالا بعد از ثبت سفارش

امکان اضافه یا حذف کردن کالا بعد از ثبت سفارش وجود ندارد و برای این کار باید یک سفارش جدید ثبت و گزینه ادغام با سفارش قبل را انتخاب کنید. توجه داشته باشید، این شرایط برای زمانی است که بسته شما هنوز به پست ارسال نشده باشد در غیر این صورت بسته به صورت جدا و کد رهگیری جدید برای شما ارسال خواهد شد.

نحوه تغییر آدرس و زمان ارسال

اگر بعد از ثبت سفارش نیاز به تغییر زمان ارسال و یا آدرس را داشتید در صورتی که بسته شما ارسال نشده باشد می توانید با پشتیبانی سایت گیس بانو تماس گرفته و تغییرات جدید را به اطلاع همکاران برسانید تا برای شما ثبت کنند و اگر بسته شما ارسال شده باشد امور مشتریان گیس بانو به آن دسترسی ندارد و باید تامل کنید تا کالا به فروشگاه بازگردانده شود و مجددا ویرایش و ارسال شود.

مرجوعی کالا

برای مرجوع کردن کالا ابتدا لازم است با امور مشتریان گیس بانو تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید

برای تماس می توانید از طریق تلفن ۰۲۱۳۶۳۴۸۵۴۷ با امور مشتریان تماس گرفته و یا در حساب کاربری خود موضوع را اطلاع داده و تامل کنید تا همکاران مشکل شما را بررسی کنند و در صورت تایید مرجوعی کالا زمان و نحوه ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.

درباره گیس بانو

رضایت شما عزیزان اولویت اول گیس بانو می باشد و تیم ما در تلاش است با حذف واسطه ها بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را در اختیار شما عزیزان قرار دهد

پرسش ها در خصوص ثبت سفارش از گیس بانو

قیمت محصولات در گیس بانو چگونه تعیین می شود؟

گیس بانو در نظر دارد با حذف واسطه ها روز به روز قیمت محصولات را پایین آورده تا مشتریان عزیز بتوانند خرید رضایت  مندتری داشته باشند.

چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم ؟

پس از ثبت سفارش و تحویل مرسوله به پست، برای شما از طریق پیامک کد پیگیری می آید و میتوانید روند ارسال محصول خود را مشاهده کنید، همچنین میتوانید این کد پیگیری را در حساب کاربری مختص خود مشاهده کنید.

شرایط انقضا محصولات به چه شکل است؟

تمامی محصولات ایرانی 7 ماه و محصولات خارجی 5 ماه دارای تاریخ انقضا هستند. در صورت بیشتر یا کمتر بودن آن، در صفحه همان محصول این تاریخ درج خواهد شد.